Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz placówkach NFZ i urzędach w Białymstoku i całym województwie podlaskim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Dyskoteka Fantazja

Dyskoteka Fantazja znajduje się w Jaświłach nieopodal Białegostoku. Lokal udostępnia swoje wnętrza w weekendowej ofercie cyklicznych imprez i wydarzeń muzycznych. Dyskoteka Fantazja posiada trzy sale, które różnią się zarówno klimatem granej muzyki, jak i wystrojem.

Fantasy Park Suwałki

Fantasy Park w Suwałkach zajmuje powierzchnie 1300 m2. Do dyspozycji gości udostępnionych jest 8 torów bowlingowych, 5 stołów do gry w bilard oraz ponad 30 gier i symulatorów wideo.

Bierhalle Białystok

Bierhalle oferuje dania kuchni polskiej oraz piwo wyprodukowane na terenie lokalu.

Park Wodny Tropikana

Nowoczesny kompleks basenowy z bogatą ofertą atrakcji wodnych, oraz sauną.

Active Sport

Active Sport posiada doskonałe zaplecze do treningów siłowych, aerobowych oraz zajęć fitness.

Fabryka Fryzur

Stylowy salon fryzjerski damsko-męski.

Perfect Beauty

Perfect Beauty działa w Białymstoku. Oferta salonu jest bardzo bogata: od klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych po nowoczesne zabiegi wyszczuplające.

Akademia Nauki

Akademia Nauki to placówka oświatowa oferująca szeroki zakres kursów językowych (do wyboru sześć różnych języków) dla zróżnicowanych grup wiekowych (kursy Hello kids! już dla dzieci w wieku 3-6 lat), prowadzonych na wszystkich poziomach zaawansowania (podzielonych według skali CEF - Common European Framework).

Bestsellery